Politz - Präzise Technik für variable Hallennutzung
made in Germany seit 1991

Prehľad produktov

Deliace závesy

Deliace závesy oddeľujú veľké haly v rôzne využiteľných jednolivých halách. Zaručujú pritom vysoké tlmenie hluku, vizuálnu clonu a bezpečnosť. Z dôvodu individuálnosti hál sú presne na mieru prispôsobené miestnym podmienkam. Princíp konštrukcie deliacich závesov ako aj plán a vyhotovenie týkajúce sa projektu umož_ujú individuálne a funkčné riešenia so želanými vlastnosťami.

Rozdeľovače hál

Rozdeľovače hál sú ľahké konštrukcie s minimálnym zaťažením strechy a ideálnou kombináciou vizuálnej clony a záchytnej siete na lopty. Uchová sa priehľadnosť celej športovej haly a cirkulácia vzduchu medzi časťami haly a svetelné pomery sú optímálne.

Záchytné siete na lopty

Záchytné siete na lopty zabezpečujú divácke tribúny a chránia nielen časti haly ale aj presklenie. Haly rozdeľujú transparentne a sú dostupné v rôznych variantoch - účel rozhoduje o druhu vyhotovenia.

Priemyselné závesy

Možnosti využitia priemyselných závesov sú neobmedzené. Ke_te si nároky v šprotových halách vyžadujú vysokú kvalitu, materiál a rovnako aj technika sú vhodné na rozdelenie priemyselných, výrobných a viacúčelových hál. Siemens, Hörmann, Mercedes-Benz alebo Berliner Stah4reinigung - zabudované deliace závesy preukazujú vecnú a odbornú kompetentnosť ako aj zručnosť našich pracovníkov.

Teleskopické tribúny

Naše teleskopické tribúny zvyšujú možnosti využitia a tým aj rentabilitu športových a viacúčelových hál. Jednoducho sa obsluhujú, majú nízke náklady na údržbu a ponúkajú možnosť rýchlej prípravy dobrých miest pre divákov na tribúne.

Grafické závesy

Náskok vďaka kompetencii a technike - vaša kreativita bez hraníc. Ponúkame jedinečné grafické závesy v celej Európe.

Kontakt

Metallbau Politz GmbH
Im Voigtstedter Feld 16
D - 06528 Edersleben, Nemecko
E-mail: info@politz.eu
telefón: +49 (0)3464 - 55 60-0
fax: +49 (0)3464 - 55 60-10