Politz - Präzise Technik für variable Hallennutzung
made in Germany seit 1991

Přehled výrobkůý

Předělovací opony

Předělovací opony rozdělují velké haly na různě využitelné samostatné haly. Přitom zaručují vysokou hlukovou izolaci, pohledovou ochranu a bezpečnost. Vzhledem k jedinečnosti hal jsou rozměry opon přesně přizpůsobeny místním podmínkám. Princip konstrukce předělovacích opon Politz i plánování a provedení, pokud jde o projekt, umožňují individuální a funkční řešení s požadovanými vlastnostmi.

Předělovače hal

Předělovače hal jsou lehké konstrukce s minimálním zatížením střechy a ideální kombinace skládající se z pohledové ochrany a záchytné sítě. Transparence sportovní haly zůstane jako celek zachována, a také cirkulace vzduchu mezi jednotlivými částmi haly a světelné poměry zůstanou optimální.

Záchytné sítě

Záchytné sítě zabezpečují tribuny diváků a chrání části haly i zasklení. Transparentně rozdělují haly a jsou k dodání v mnoha variantách - účel rozhoduje o způsobu provedení.

Průmyslové opony

Možnosti použití průmyslových opon Politz neznají hranice. Na základě kvalitativně vysokých požadavků při stavbě sportovních hal jsou materiály i technika vhodné k předělení průmyslových, výrobních a víceúčelových hal. Ať už u společnosti Siemens, Hörmann, Mercedes-Benz nebo Berliner Stadtreinigung - vestavěné předělovací opony Politz ukazují věcnou a odbornou způsobilost i schopnost našich zaměstnanců.

Teleskopické tribuny

Naše teleskopické tribuny zvyšují možnosti využití, a tím také rentabilitu sportovních a víceúčelových hal. Jsou snadno použitelné, vyznačují se nízkými náklady na údržbu a nabízejí možnost rychlé přípravy dobrých míst na tribuně pro diváky.

Grafické opony

Náskok díky odborným znalostem a technologii - vaší kreativitě nejsou kladeny žádné meze. Jsme dodavateli unikátních grafických opon po celé Evropě.

Kontakt

Metallbau Politz GmbH
Im Voigtstedter Feld 16
D - 06528 Edersleben, Německo
E-mail: info@politz.eu
telefon: +49 (0)3464 - 55 60-0
fax: +49 (0)3464 - 55 60-10