Politz - Präzise Technik für variable Hallennutzung
made in Germany seit 1991

Przegląd produktów

Zasłony dzielące

Zasłony dzielące dzielą duże hale na pojedyncze hale, które są użytkowane w różny sposób. Gwarantują przy tym wysoką izolację d_więkową, osłonę maskującą i bezpieczeństwo. Ze względu na indywidualny wygląd hal są dostosowywane dokładnie na wymiar do warunków miejscowych. Zasada konstrukcyjna zasłon dzielących firmy Politz oraz plany i wykonanie, które są uzależnione od projektu, dają możliwość wykorzystania indywidualnych i funkcjonalnych rozwiązań z aktualnie wybranymi właściwościami.

Kotary grodzące

Kotary grodzące to konstrukcje lekkie obciążające dach w minimalny sposób. To także idealne połączenie osłony maskującej i piłkochwytu. Przejrzystość hali sportowej pozostaje zachowana w całości. Cyrkulacja powietrza między częściami hali oraz warunki świetlne są optymalne.

Piłkochwyty

Piłkochwyty zabezpieczają trybuny widzów i chronią części hali oraz oszklenie. Dzielą w przejrzysty sposób hale i są dostarczane w różnych wariantach - cel decyduje o wersji wykonania.

Zasłony przemysłowe

Możliwości użycia zasłon przemysłowych firmy Politz są nieograniczone. Ze względu na wysokie wymagania jakościowe stawiane przez konstrukcje hal sportowych zarówno materiał jak i technologia nadają się do podziału hal przemysłowych, produkcyjnych i wielofunkcyjnych. Czy to w firmie Siemens, Hörmann, Mercedes-Benz lub Berlińskim Przedsiębiorstwie Komunalnym (Berliner Stah4reinigung) - zamontowane zasłony dzielące świadczą o kompetencji i wiedzy specjalistycznej oraz umiejętnościach naszych pracowników.

Trybuny teleskopowe

Nasze trybuny teleskopowe zwiększają możliwości użytkowania i podnoszą rentowność hal sportowych i wielofunkcyjnych. Są proste w obsłudze, tanie w utrzymaniu i stwarzają możliwość szybkiego przygotowania dobrych miejsc na trybunie dla widzów.

Zasłony dzielące z grafikami

Przewaga dzięki kompetencji i technice - Twoja kreatywność nie jest niczym ograniczona. Jesteśmy oferentami w Europie jedynych w swoim rodzaju zasłon dzielących z grafikami.

Kontakt

Metallbau Politz GmbH
Im Voigtstedter Feld 16
D - 06528 Edersleben, Niemcy
e-mail: info@politz.eu
telefon: +49 (0)3464 - 55 60-0
telefaks: +49 (0)3464 - 55 60-10